Slavnostní otevření našeho nového showroomu v Šumperku

Kamenná prodejna se změnila v showroom

Jak už víte, naše prodejna v olomoucké galerii Šantovka je již minulostí. Všechno na světě se vyvíjí, stejně tak my v Móda Taleti. V rámci dlouhodobého plánovaného vývoje neustále pracujeme na zlepšení služeb pro vás, protože vám chceme dopřát maximální možný komfort spojený s pohodlím a skutečným prozákaznickým přístupem. Význam tohoto tvrzení u nás nespočívá pouze v prázdných slovech. Svá tvrzení dokazujeme činy. V červnu 2019 jsme pro vás slavnostně otevřeli náš nový showroom Móda Taleti v Šumperku. Více informací o showroomu se dočtete zde.

Váš doprovod je u nás také vítaný

V průběhu těhotenství se vaše tělo mění a vy byste ráda v každém období vypadala krásně, cítila se příjemně a přitažlivě, a proto byste si ráda koupila nějaké designově poutavé, pohodlné a výborně padnoucí těhotenské oblečení, ale máte dítě, které vaše nakupování nebaví, navíc pro ně nemáte hlídání? Váš partner je úžasný, ale nakupování jej po chvíli otráví či jej dokonce považuje za hotová muka? Vaše kamarádka nemá čas v době, kdy můžete vy? Tak moc byste ocenila někoho, kdo vám poradí či řekne svůj názor? Navštivte náš nový showroom Móda Taleti sama či s dítětem, pro které jsme vytvořili dětský koutek plný bezpečných hraček, které napomáhají jeho přirozenému vývoji. Vezmete – li s sebou svého partnera či kamarádku, může se u nás v pohodlí posadit, ochutnat naše drobné občerstvení, dle aktuální nabídky nebo se přesunout do dětského koutku za vaším dítětem a vrátit se tak na chvíli do bezstarostných chvil svého dětství.

Den D – program slavnostního otevření showroomu Moda Taleti

Během slavnostního otevření showroomu jsme si s hosty akce společně připili nealkoholickým sektem na úspěch Móda Taleti a samozřejmě také na zdraví nás všech. Následoval můj proslov, kterého jsem se jako tvář Móda Taleti chopila. Přítomné dámy ocenily možnost rovnou si vyzkoušet modely těhotenského oblečení z aktuální nové kolekce, kterou si můžete zakoupit zde v e – shopu, a nebo nás osobně v showroomu navštívit. Velmi nás těší, že mezi hosty byly dámy, které se věnují nejrůznějším aktivitám, a protože, jak známo, víc lidí víc dokáže, daly jsme hlavy do hromady, jak se říká a vy se díky této komunikaci a spojení můžete těšit na zajímavé novinky v oblasti rozšíření naší nabídky aktivit, aj. Sledujte náš blog, ale i facebookovou stránku a dozvíte se více.

Nechyběla zahradní pohoda včetně drobného pohoštění

Slavnostnímu otevření našeho nového showroomu Móda Taleti přálo počasí, za což jsme vděční, protože jsme díky tomu mohli hosty včetně jejich dětí překvapit, dle jejich ohlasů, příjemným programem na naší zahradě, kde v budoucnu chystáme cvičení jógy pro těhotné, apod.
Zábava je příjemná činnost, ale na čerstvém vzduchu zvláště dětem, které jsou v růstu a vývoji, vyhládne. O chutný catering, včetně pití se postarali manželé Klimešovi, provozovatelé Kavárny Předměstí v Šumperku.

Překvapení dne – pro děti

Přemýšleli jsme, čím bychom dětem našich hostů udělali radost, aby je čas u nás bavil, když už je doprovodily na slavnostní otevření našeho nového showroomu Móda Taleti. Rozhodli jsme se je překvapit. Podle jejich reakcí si myslíme, že se nám záměr, překvapit je a potěšit, podařil. Přítomnost poníka Šmudlu, na kterém se rády svezly a dozvěděly se, co všeobecně péče o něj obnáší, je velmi pozitivně zaujala.
Další aktivitou, která evidentně bavila i rodiče, protože se díky ní vrátili do dětství a společný čas s dětmi si doslova vychutnali, bylo hraní si s bublifukem. Toto spojilo hosty tak, že se mezi nimi naprosto ztratil věkový rozdíl.

Uchovali jsme slavnostní otevření showroomu pro vzpomínky

Myslíme si, že krásné chvíle je třeba zaznamenat. V průběhu slavnostního dne otevření showroomu Móda Taleti vzniklo mnoho fotografií, na které se můžete podívat v naší fotogalerii, ale i na naší facebookové stránce, kde najdete příspěvky o slavnostním otevření v tematických celcích.

Plány na léto?

Kdo by neměl rád léto a nebyl nadšený, že si může odpočinout a vychutnat příjemný čas plný pohody, relaxu a zážitků? I my v Móda Taleti si léto užijeme, jistě zažijeme spoustu dobrodružství, načerpáme nové síly, abychom vám mohli být k dispozici po prázdninách v plné síle, naslouchat vašim požadavkům a plnit vaše přání.
Protože máme naši práci, pro vás a s vámi, moc rádi, nemáme v úmyslu dát si nohy na stůl na 2 měsíce, budeme vám k dispozici i v průběhu letních prázdnin. Všechny aktuality o činnostech Móda Taleti můžete sledovat na naší facebookové stránce.
Přidejte se k naší komunitě. Podělte se s námi o vaše plány na léto. V komentářích pod tímto článkem nebo na naší facebookové stránce.

KDE NÁS NAJDETE

773 790 860

Gen.Svobody 6, 787 01 Šumperk

INFO@TALETI.CZ