Vyberte si své těhotenské oblečení osobně. Otevíráme novou kamennou prodejnu!

Jelikož chápeme, že některým z vás nemuselo být příjemné zvonit na dveře showroomu, rozhodli jsme se otevřít novou kamennou prodejnu na adrese Radniční 21 v Šumperku, kde pro vás budeme každé pondělí, středu a pátek od 9:00 do 17:00. Na prodejně si budete moci, kdykoliv budete mít chuť, prohlédnout a nakoupit těhotenskou módu od renomovaných evropských značek a nechat si přímo od spolumajitelky obchodu Móda Taleti poradit. Konečně tak pro vás bude nakupování těhotenské módy snazší, a hlavně mnohem dostupnější. Už se tedy nemusíte trápit tím, že pro své čím dál tím více zakulacující se bříško neseženete vkusné oblečení. U nás v Móda Taleti oblečeme každou těhulku!

V čem je naše nabídka jedinečná a na co jsme hrdí?

Nezáleží, zda vám příroda nadělila plnější tvary, nebo jste stále štíhlá jako proutek. Nesejde ani na tom, zda preferujete sportovní módu či naopak romantický styl. V Móda Taleti děláme všechno pro to, aby si z naší nabídky vybrala každá těhulka a aby jí vybrané oblečení, co nejdéle skvěle sloužilo. A právě proto spolupracujeme pouze s renomovanými evropskými značkami oblečení, které používají vždy jen ty nejkvalitnější materiály a s provedením jednotlivých kousků si dávají opravdu záležet.
Těhotenské oblečení, které prodáváme, se tedy perfektně přizpůsobuje rostoucímu bříšku a měnícím se ženským křivkám. Vysoký obsah elestanu zároveň zaručuje dlouhou životnost, maximální funkčnost a mimořádné pohodlí. Mnoho z našich kousků tak můžete využít i po období po porodu jako běžné oblečení. A právě v tom tkví jedinečnost naší nabídky!

Na co se můžete těšit, když se k nám rozhodnete zavítat?

Kromě celé řady kolekcí těhotenského oblečení, se můžete těšit také na příjemnou a poklidnou atmosféru, která u nás panuje. Rádi a ochotně vyjdeme vstříc vašim přáním a požadavkům a budeme se snažit nalézt pro vás a vaše rostoucí bříško to pravé oblečení. Ať už tedy sháníte těhotenské společenské šaty nebo oblečení na sport, věříme, že si u nás vyberete! Velkou výhodou osobního výběru na naší kamenné prodejně je i to, že zde naleznete zcela nové kousky oblečení, které ještě nejsou ani na našich webových stránkách.
S sebou do prodejny si můžete přivést i jako morální podporu a rádce svého partnera či kamarádky, kteří vám pomohou s výběrem. Útulná a jedinečná atmosféra naší prodejny vám jistě zpříjemní den
Na prodejně se vám bude věnovat přímo spolumajitelka obchodu Móda Taleti paní Tatiana Tichá, která má dlouholeté zkušenosti s těhotenskou módou. Sama má totiž tři děti a moc dobře ví, jak obtížné je s přibývající váhou sehnat slušivé těhotenské oblečení. Obzvlášť pokud je žena aktivní, a i v těhotenství chodí do práce nebo se účastní různých společenských akcí.
Vzhledem k tomu, že paní Tatiana má dokonalý přehled o střizích, materiálech a provedení nabízeného oblečení a ví, jak těžké je nakupovat přes internet, ráda vám pomůže i po telefonu. Jejích cenných rad při objednávání oblečení z našeho e-shopu modataleti.cz můžete využít na tel. čísle: 773 790 860.

Otevírací doba

Prodejna je otevřena v pondělí, středu a pátek, a to vždy od 9:00 do 17:00. V případě, že byste se u nás chtěli zastavit mimo otevírací dobu, budeme rádi, když se s námi předem domluvíte na telefonním čísle 773 790 860. Budeme se snažit s vámi domluvit vhodný termín.

KDE NÁS NAJDETE

773 790 860

Gen.Svobody 6, 787 01 Šumperk

INFO@TALETI.CZ